Prowadzimy skup, sprzedaż oraz remonty palet dla klientów indywidualnych oraz firm.

Firma STRAWO została założona w 2005r. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie:

  • skup palet używanych, uszkodzonych bądź zbędnych;
  • recykling odpadów drewnianych;
  • renowacja palet używanych i uszkodzonych;
  • sprzedaż palet używanych (różne wymiary - typowe i nietypowe).

Zajmujemy się naprawą, recyklingiem palet i opakowań drewnianych. Oferowane przez nas produkty oraz usługi są najwyższej jakości. Naprawa palet odbywa się za pomocą młotków pneumatycznych co pozwala utrzymać wysoką jakość i wytrzymałość remontowanych palet.

Oferowane przez nas palety używane, mogą stać się alternatywą dla nowych, dużo droższych palet. Ze względu na różne źródła pochodzenia, palety mogą różnić sie od siebie: gatunkiem drewna wykorzystanym do ich produkcji, odcieniem oraz stopniem zużycia. Wszystkie posiadają jednakowe - odpowiednie dla swojej grupy - parametry techniczne (głowne wymiary i wytrzymałość) oraz nadają się do powtórnego użycia.

Naszymi odbiorcami są zarówno duże przedsiębiorstwa jak i małe - chcemy zspokoić potrzeby każdego trafiającego do nas Klienta. Oferujemy produkty najwyższej jakości, czego dowodem jest wielu stałych Klientów dla których świadczymy usługi od wielu lat.

Recykling odpadu drewnianego

W związku z wejściem w życie ustawy z 27.04.2001r. o odpadach (Dz.U. Nr 62, poz. 628) zajęliśmy sie recyklingiem odpadów drewnianych. Polega on na odbiorze od Państwa bezużytecznych, zniszczonych, nietypowych palet, które wtórnie przetwarzamy. Posiadamy zezwolenie na prowadzenia działalności w zakresie odzysku i transportu odpadów w postaci opakowań drewnianych. Potwierdzamy kartę przekazania odpadu.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszej oferty, bądź chcieli by rozpocząć współpracę, to prosimy o kontakt z naszym biurem. Podejmując współpracę z nami macie Państwo zagwarantowaną wysoką jakość wyrobów, terminowość wykonania i umiarkowane ceny.

Zapraszamy do współpracy!